Kliniğimiz

Uzman Doktor Ömer Polat Nerede Çalışıyor? Diş Hekimi Ömer Polat Hangi Hastanede?

Cliniqa Dental World Profesyonel Diş Hekimliği Kliniği

Cliniqa Dental World, ortodonti, estetik diş hekimliği ve genel diş tedavisi alanlarında uzman hekimleriyle, Türkiye’de ve Dünya genelinde ağız ve diş sağlığı sorunu yaşayan hastalara kişisel çözümler sunmak için Uzman Dr. Ömer Polat tarafından kurulmuştur.

Amacımız hastalarımızın ağız ve diş sağlığı bilincini geliştirerek, modern tedavi yöntemlerimiz ve kişiye özel metotlarla etik ve güvenilir hizmet sunmaktır. Vizyonumuz, her zaman hizmet kalitemizi geliştirerek, yenilikçi ve uluslararası standartlarda bir diş kliniği olmaktır.

Cliniqa Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği olarak yüksek hijyen ve konfor şartlarının yanında modern teknolojik tedavi ekipmanlarıyla hastalarımıza ayrıcalıklı ve özelleştirilmiş, eşsiz bir deneyim sunmaktayız.

Ağız ve diş sağlığı alanında uzman, modern tedavi yöntemlerini takip eden ve uygulayan Türkiye’nin başarılı diş hekimleri tek çatı altında!

Uluslararası standartlarda, premium bakım ve servisleri içeren özelleştirilmiş tedavi yöntemlerimiz, yenilikçi bakış açımız, ortodonti uzmanlarımız, pedodontistler, çene cerrahları ve alanında uzman diş hekimleriyle sağlıklı gülüşünüze sizleri kavuşturuyoruz.

Unutmayın, gülümsemeniz bizim için çok değerli. Hayata daha mutlu bakmak için diş hekimlerimiz ve tedavilerimiz ile hemen tanışın.

48 Branşta Diş Tedavisi

Sağlıklı ağız ve dişler için son teknolojiye uygun olarak planlanan, kişiye özel tedavi yöntemlerimizle hizmetinizdeyiz.

Estetik diş hekimliği, özel tedaviler, restoratif diş hekimliği ve genel diş hekimliği tedavileri için sistematik ve entegre bir klinik olarak hastalarımızın sorununa kalıcı çözümler getiren uygulamalarımızla sağlıklı bir hayatın kapılarını aralıyoruz!

Ağız ve diş sağlığı sorunlarınızdan kurtulmak ve hayal ettiğiniz gülüşe ulaşmak için geç kalmayın, size özel tedavilerle tanışın.

15.000’den Fazla Mutlu Hasta

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’nin 81 ilinden ve dünya genelinde 15.000’den fazla hastanın mutlu gülümsemesini sağladık.

Donanımlı kliniğimiz, kalite yönetimimiz ve yüksek hizmet standartlarımız sayesinde tüm misafir ve hastalarımızın konforunu benzersiz prosedürler ile takip etmekte, memnuniyetlerini en yüksek düzeyde tutacak yatırımları, personel ve alt yapıyı sağlamaktayız.

Cliniqa Dental World Estetik ve Kozmetik Diş Kliniğimiz Etiler Bölgesi Ulus, Beşiktaş İstanbul, Türkiye'de. Konuğumuz olmak ve tedavilerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

  • Uzman Dr. Ömer Polat
  • Kültür Mah. Vişne Çıkmazı Sok. Kolağası İş Mrk. No: 1/7 Ulus, Beşiktaş, İstanbul / Türkiye
  • +90 212 663 77 58
  • +90 533 816 48 98
  • info[@]cliniqadentalworld.com
2023 © Copyright CDW
|