Uzm. Dr. Ömer Polat İle Gülüşünü Özgürleştir!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

İletişim

Uzm. Dr. Ömer Polat
İstanbul / Etiler
Kültür Mah. Vişne Çıkması Sok. Kolağası İş Mrk. No: 1 - Ulus/Beşiktaş/İstanbul

Dental Asistanınıza Sorun

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ömer Polat’tan randevu almak için tedavi planlama asistanlarımızla telefon, whatsapp ve e-mail bilgilerimizden yararlanarak iletişime geçebilirsiniz. Diş hekiminize sorununuzu anlatarak gerekli teşhis ve tanı işlemlerinden sonra doktorunuzun uygun gördüğü tedaviyle arzu ettiğiniz gülümsemeye hemen kavuşabilirsiniz.

Ortodonti Uzmanı Ömer Polat çocuk ortodonti, genç ortodonti, yetişkin ortodonti tedavileri ile şeffaf plak (invisalign), lingual ortodonti, metal diş teli tedavisi, hızlandırılmış ortodontik tedavi, dijital ortodontik tedavi ve ameliyatsız çene genişletme gibi alanlarda hizmet vermektedir. Uzm. Dr. Ömer Polat’ın tedavi hizmetleri hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Ağız ve diş tedavi ücretleri hastaların sorunlarına yönelik olarak uygulanan yöntemlere ve verilen hizmetlere göre farklılık göstermektedir. Hastanın sorunuyla ilgili diş hekimi tarafından yapılacak teşhis ve tanı neticesinde en uygun tedavi seçeneği belirlenecek ve buna göre ücretlendirme yapılacaktır. Sorununuza uygun tedaviler hakkında bilgi almak için diş hekimi asistanlarımıza ulaşabilir, tedavi ücretleri ve tedaviler hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Doktorunuza Sorun

Randevu Al
Randevu Al +90 (544) 663 77 58