Hasta Yorumları

Tedavilerimiz sonucu memnuniyetini bizimle paylaşan değerli hastalarımızdan..

Ortodonti Uzmanı Ömer Polat ile 2 sene önce tanıştım. Metal diş teli tedavisi yapıldı dişlerime. Dişlerim çok kötü olmasına rağmen 2 senede muhteşem bir sonuç aldık. Öncesi sonrası dişlerimin değişimi inanılmaz gerçekten. Ömer bey çok iyi bir ortodontist. Kesinlikle tavsiye ediyorum. 

Ali T.

Ortodonti tedavisi için Ömer beyden destek aldım. Şahane bir hekim. Her sorunuza yanıt veriyor, istediğiniz zaman ulaşabiliyorsunuz ve çok güler yüzlü. Eli de hafif hocamızın. Ben dişlerimden çok memnunum. 2 yıl geçmesine rağmen hiçbir eskiye dönüş olmadı. Şahanesiniz hocam. 

Kemal R.

Ömer Bey ile ilk görüştüğümde ilgisi ve güler yüzüyle benim güvenimi kazandı ve hemen tedaviye başladık. Ekonomik olarak metal diş teli tedavisi daha cazip geldi. Hem daha hızlı biteceğini konuşmuştuk. Tedavim çok rahat geçti Ömer Beyin profesyonelliği zaten tartışılmaz. 

Handan D.

Tedavilerim için İstanbul Etiler diş kliniği uzmanlarından Ömer Polat’a gittim hala da hastasıyım. Zamanında ve istediğim gibi hizmet alabiliyorum. Tedavi sürecimde diş beyazlatma öncesinde diş çürüğüm ve yapılması gereken dolgularım vardı. Hepsini eksiksiz ve mükemmel bir şekilde halletti. Randevularında aksatma ve gecikme olmadan hizmet aldım. Kendisine teşekkür ederim.

Mert P.

Dr. Ömer Polat ile internet aracılığıyla tanıştım. İstanbul Etiler’de bulunan kliniğinde sıcak bir karşılama ve hoş bir sohbetin ardından sıkıntılarımı dinledi ve en uygun tedavi planını oluşturdu. Deneyimli ve güler yüzlü bir ekibi var ve her gittiğimde aynı şekilde karşılandım. Kendisi alanında uzman ve çok iyi bir diş hekimi. Kanal tedavisi, porselen kaplama ve diş beyazlatma işlemleri yapıldı ve şuan hayal ettiğimden daha mükemmel dişlere sahibim.

Özgür D.

Diş doktoru Ömer Polat Bey’le diş teli tedavi sürecimiz oldu ve iyi ki de Ömer Bey’i tercih etmişim. Ben dişçi koltuğuna otururken bile büyük bir korku duyuyordum. Etiler diş kliniği doktoru Ömer Bey sayesinde bunu atlattım ve gerçekten harikalar yaratabiliyor. Tekrardan özgüvenim yerine geldi. Rahatça ve özgürce gülebiliyorum. İşinde gerçekten uzman. Teşekkürler.

Elif C.
  • Uzman Dr. Ömer Polat
  • Kültür Mah. Vişne Çıkmazı Sok. Kolağası İş Mrk. No: 1/7 Ulus, Beşiktaş, İstanbul / Türkiye
  • +90 212 663 77 58
  • +90 533 816 48 98
  • info[@]cliniqadentalworld.com
2023 © Copyright CDW
|