Uzm. Dr. Ömer Polat İle Gülüşünü Özgürleştir!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Şeffaf Plak (Invisalign)

Invsalign Konforuyla Mükemmel Bir Değişime Hazır Olun!

Dilediğiniz zaman takıp çıkarabileceğiniz, size özel tasarlanan, estetik ve konforlu şeffaf plaklarla dişlerinizdeki değişimi fark edin!

Her yaşta uygulanabilen, klasik diş tellerinin görüntüsünden ve rahatsız yapısından uzak şeffaf plaklar sayesinde hayal ettiğiniz gülümsemeye kavuşacaksınız! Diş çapraşıklıklarına teknolojik ve hızlı, ağrısız ve esnek tedavi imkanı sunan şeffaf plaklarla siz de gülüşünüzü özgürleştirin…

İleri yaşlarda diş teli taktırmak istemeyen yöneticiler, liderler, doktorlar, öğretmenler, satış uzmanları ve göz önünde olmayı gerektiren tüm meslekler için en iyi çözüm şeffaf plak tedavisi!

Çapraşık dişler erken yaşta tedavi edilmediğinde çiğneme, konuşma ve solunum fonksiyonu kayıplarına neden olabiliyor!

Özgürce Gülümsemenin Tadını Çıkarın!

Çapraşık Dişler Gülümsemenize Engel mi Oluyor?

Gülerken dişlerinizi mi kapatıyorsunuz? Çapraşık dişleriniz sosyal ve mesleki hayatınızı etkiliyor mu? Modern ortodontik tedavilerle tanışmanızın zamanı geldi!

Dişlerinizdeki yapısal bozukluklar özgüven sorunlarına neden oluyorsa, gülmekten çekiniyor ve estetik kaygılar yaşıyorsanız küçük bir adım atarak büyük bir değişim yaşayabilirsiniz. Şeffaf plak tedavisi ile tamamen kişiselleştirilmiş yöntemler ve modern ortodontik teknolojilerle kısa sürede hayalinizdeki gülümsemeye kavuşabilirsiniz…

Unutmayın, gülüşünüz imajınızın imzasıdır! Ortodonti tedavisiyle her yaşta özgürce gülümsemenin tadını çıkarın!

Diş Hekiminizle Tanışın

İş ve Sosyal Hayatınızda Bir Adım Önde Olun!

Mükemmel bir gülümsemeyle okul yaşamınızdan mesleki ve sosyal hayatınıza kadar her alanda fark edilmek ve beğenilmek elinizde!

Göz önünde olduğunuz bir mesleğiniz varsa, insanlarla sürekli iletişim halinde olmanız gerekiyorsa, dış görünüşünüze özen gösteriyorsanız ya da çocuklarınızın diş çapraşıklıklarının erken yaşta önüne geçmek istiyorsanız şeffaf plak tedavisi tam size göre! İnci gibi dişlerle imajınızı tamamlayabilir, dişlerinize sağlık ve estetik kazandırabilirsiniz.

Hayata ve aynalara küsmeyin… Ortodonti Uzmanı Dr. Ömer Polat ile size özel çözümlerle gülüşünüzü tazeleyin, hayatınıza sağlık katın!

Tedavi Fiyatlarını Sorun

Size Özel Tedavilerden Yararlanın!

Estetik, konforlu, hızlı ve pratik şeffaf plak tedavileri ile ilk muayeneden sonuç korumaya kadar dişlerinizin değişimini yakından göreceksiniz!

Hastalarına daima en iyi kalitede, en gelişmiş ve konforlu koşullarda ortodonti tedavi hizmetleri sunmayı amaçlayan Uzm. Dr. Ömer Polat ile kişiselleştirilmiş ayrıcalıklar ve beklentilerinize özel çözümler bulacak, hayal ettiğiniz gülümsemeye kavuşacaksınız! Hayata daha mutlu ve özgüvenli bakacaksınız!

Uluslararası standartlarda, güvenilir ve ayrıcalıklı bir şeffaf plak tedavisi için doğru adrestesiniz!

Tedaviye Başlayın

Gülüşünüzle Parlayın!

Teknolojik ve Konforlu: Şeffaf Plak Tedavisi!

Bilgi Al

Ortodontik Bozukluklara Kalıcı Çözümler! Uzm. Dr. Ömer Polat ile Hayata Gülümseyin!

Şeffaf plak (invisalign), lingual ortodonti, metal diş teli, porselen diş teli tedavilerinde deneyimli, modern diş hekimliği teknolojilerini takip ederek kliniğine adapte eden, hasta memnuniyetini önceliği olarak gören Uzm. Dr. Ömer Polat ile hayal ettiğiniz gülümsemeye kavuşacaksınız! Eşsiz bir gülüş için doktorunuz hep yanınızda…

Randevu Al

Ortodonti uzmanı Ömer Polat’tan WhatsApp, online form ve telefon yoluyla randevu al.

Sorununu Öğren

En gelişmiş tanı yöntemleriyle ağız ve diş sağlığı sorununa uygun tedavi seçeneklerini öğren.

Tedavi Planını Oluştur

Tedavi planını Ortodonti Uzmanı Dr. Ömer Polat ile birlikte dilediğin gün ve saatte oluştur.

Tedavini Ol

Ortodonti tedavilerini modern yöntemler ve sana özel çözümlerle vakit kaybetmeden ol.

Kontrollerini Yaptır

Ortodonti tedavilerinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıracak düzenli diş hekimi kontrollerini unutma.

Sağlıklı Gülüşüne Kavuş

Hayal ettiğin sağlıklı gülüşe kısa sürede kavuş, özgüvenini yeniden kazan, aynalara mutlu bak.

Ortodonti Tedavileriyle Daha Mutlu Bir Sen! Uzm. Dr. Ömer Polat İle Tanış!

Invisalign, lingual, metal ve porselen ortodonti tedavileri ile estetik kaygılarınızdan kurtulun! Hem özgürce gülün, hem özgüveninizi geri kazanın hem de kendinizi daha çok sevin! Ortodonti Uzmanı Dr. Ömer Polat ile tanışın, diş teli tedavinizi hızlı ve sorunsuzca olun...

Randevunuzu Planlayın

Ortodontik ve estetik diş problemleriniz için randevunuzu asistanlarımızla planlayın.

Doktorunuza Danışın

Ortodonti tedavisi hakkında detaylı bilgi alın ve tedavi fiyatlarını diş hekiminize sorun.

Sağlıklı Yaşayın

Doğru teşhis ve tedavi ile estetik kaygılarınız son bulsun, özgürce gülümseyin.

Biliyor Musunuz?

Şeffaf plaklar diş yüzeylerine herhangi bir braket ya da diş teli takmayı gerektirmeden, görünmez aligner kullanılarak yapılmaktadır.

Hasta Yorumları

Dişlerinin Görünümünden Mutsuz Musun?

Çapraşık dişler, düzensiz görüntü, çene sorunları artık sorun değil.

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Ortodonti tedavileri sayesinde hayalindeki sağlıklı dişlere kavuşabilirsin.

Özgürce Gülümse!

Artık gülüşünü saklama ve her an özgürce gülümsemenin keyfini çıkar.

Sıkça Sorulan Sorular

Şeffaf plak fiyatları; her hastamız için özel olarak belirlenmektedir. Diş çapraşıklıklarının şiddetine göre uygulanacak tedavi yöntemine, kullanılacak şeffaf plak sayısına, şeffaf plakların markasına, kişinin yaşına, farklı diş tedavilerinin gerekli olup olmadığına göre ücretlendirme yapılmaktadır. Sorununuza uygun tedaviler ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak için diş hekimi asistanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Ortodonti Uzmanı Dr. Ömer Polat’tan randevu almak için iletişim bilgilerimizden yararlanabilirsiniz. Telefon, WhatsApp, mail gibi seçeneklerden dilediğinizi kullanarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Ortodonti Uzmanı Dr. Ömer Polat, başta Etiler olmak üzere; Beşiktaş, Bebek, Akatlar, Gayrettepe, Nisbetiye, Ortaköy, Ulus, Abbasağa, Arnavutköy, Kuruçeşme, Mecidiye, Dikilitaş semtleri ile İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermekte, hastalarının tedavi taleplerini karşılamaktadır. Ayrıca; Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya, Konya, Adana, İzmit, Bursa, Diyarbakır, Samsun, Aydın, Manisa, Yalova, Denizli illeri ile birlikte Türkiye’nin 81 ilinden ve İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, Yunanistan, Rusya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Suudi Arabistan, İran, Katar, Mısır, Irak, Tunus, Ürdün gibi ülkelerden gelen hastalarına en iyi çözümü bulmaları ve hayal ettikleri gülümsemelere kavuşmaları için hizmet vermektedir.

Ortodonti Uzmanı Ömer Polat çocuk ortodonti, genç ortodonti, yetişkin ortodonti tedavileri ile şeffaf plak (invisalign), lingual ortodonti, metal diş teli tedavisi, hızlandırılmış ortodontik tedavi, dijital ortodontik tedavi ve ameliyatsız çene genişletme gibi alanlarda hizmet vermektedir. Uzm. Dr. Ömer Polat’ın tedavi hizmetleri hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Diş Hekiminize Sorun

Uzm. Dr. Ömer Polat’ı Instagram’dan Takip Edin!

Uzm. Dr. Ömer Polat’ın tedavi ve hasta fotoğraflarını, öncesi – sonrası mutlu gülüşleri Instagram’da görün, diş hekiminiz hakkında yapılan yorumları okuyun! Tedavinizi planlayarak doktorunuzla vakit kaybetmeden tanışın…

Randevu Al
Randevu Al +90 (544) 663 77 58