Uzm. Dr. Ömer Polat İle Gülüşünü Özgürleştir!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Ortodonti Tedavisi

Dişleriniz Sağlıkla Işıldasın!

Dişlerinizin görüntüsünü sevmiyorsanız, çapraşık dişler gülüşünüze engel oluyorsa Uzm. Dr. Ömer Polat ile tanışmanızın tam zamanı!

Çapraşık diş şikayetlerinizden kurtulmanızı sağlayan, sağlıklı bir diş yapısı ve doğal bir gülüş kazandıran, özgüveninizi tazeleyecek ortodontik tedavilerle siz de hayal ettiğiniz gülümsemeye kavuşabilirsiniz. Çocuk ya da yetişkin her yaşta uygulanabilen, estetik ve fonksiyonel amaçlı ortodonti uygulamalarıyla dişlerinize sağlık katın!

İnci gibi dişlerle özgürce gülümsemek, içten ve dikkat çekici bir gülümsemeyle hayattan daha çok keyif almak istiyorsanız Uzm. Dr. Ömer Polat yanınızda!

Çapraşık dişler erken yaşta tedavi edilmediğinde çiğneme, konuşma ve solunum fonksiyonu kayıplarına neden olabiliyor!

Gülüşünüz İmajınızın İmzasıdır!

Invisalign (Şeffaf Plak) Tedavisi

Dilediğiniz zaman takıp çıkarabileceğiniz, size özel tasarlanan, estetik ve konforlu şeffaf plaklarla dişlerinizdeki değişimi fark edin!

Her yaşta uygulanabilen, klasik diş tellerinin görüntüsünden ve rahatsız yapısından uzak şeffaf plaklar sayesinde hayal ettiğiniz gülümsemeye kavuşacaksınız! Diş çapraşıklıklarına teknolojik ve hızlı, ağrısız ve esnek tedavi imkanı sunan şeffaf plaklarla siz de gülüşünüzü özgürleştirin…

İleri yaşlarda diş teli taktırmak istemeyen yöneticiler, liderler, doktorlar, öğretmenler, satış uzmanları ve göz önünde olmayı gerektiren tüm meslekler için en iyi çözüm şeffaf plak tedavisi!

Invisalign (Şeffaf Plak) Tedavisi

Geleneksel Ortodontik Tedavi (Metal Diş Teli)

Ortodonti tedavilerinin en hızlı sonuç veren yöntemi metal diş telleri ile kısa sürede diş çapraşıklıklarına çözüm sunuyoruz!

Dişlerinin değişimini hemen görmek isteyenler için klasikleşmiş ortodonti tedavisinden yararlanarak her yaşa ve bütçeye uygun diş teli tedavileri uyguluyoruz. Uzun süren ortodonti tedavilerine vakit ayıramayanlar, çocuk ve gençler, iş ve sosyal yaşamına eskisi gibi devam etmek isteyenler için en etkili yöntem geleneksel ortodonti!

Uzm. Dr. Ömer Polat ile ortodonti tedavinizi hemen başlatın, yepyeni dişlerle hayata gülümseyin…

Geleneksel Ortodontik Tedavi (Metal Diş Teli)

Lingual Ortodontik Tedavi (Görünmeyen Diş Teli)

Görünmeyen diş telleriyle günlük hayatınızı etkilemeden ortodonti tedavilerinizi olacak, dişlerinizdeki değişimi an be an hissedeceksiniz!

Mesleki ve sosyal hayatınız gereği çok fazla göz önündeyseniz, insanlar ile sık sık etkileşim halinde olmanız gerekiyorsa, yönetici, insan kaynakları uzmanı, satış sorumlusu, öğretmen, sanatçı, sporcu ya da mankenseniz dişlerin iç yüzeylerine yerleştirilen lingual braketlerle ortodonti tedavisi olabilirsiniz.

Metal diş tellerinin görüntüsünden hoşlanmıyorsanız lingual ortodontinin konforuyla vakit kaybetmeden tanışın…

Lingual Ortodontik Tedavi (Görünmeyen Diş Teli)

Porselen Diş Teli Tedavisi

Dişlerinizde yokmuş hissi veren, yakından bakılmadığında varlığı anlaşılmayan porselen diş telleriyle ortodontik tedaviler daha estetik!

Şeffaf braketlerden yararlanılarak uygulanan, diş yüzeyinde görülmesi kolay olmadığı için estetik kaygıları azaltan, metal diş telleri kadar hızlı sonuç veren porselen diş teli tedavisi sayesinde hem konforlu hem de görsel endişelerden uzak bir şekilde tedavinizi olmanızı sağlıyoruz!

Uzm. Dr. Ömer Polat ile ortodonti tedavisinde gelişmiş yöntemlerle siz de düşlediğiniz görüntüye ulaşın, özgüveninizi tazeleyin!

Porselen Diş Teli Tedavisi

Işıltılı Bir Gülümseme!

İnci Gibi Dişlerle Kendinize Hak Ettiğiniz Değeri Verin!

Bilgi Al
Görsel ALT Başlığı

Hızlandırılmış Ortodontik Tedavi

Ortodontik tedaviler artık daha hızlı! Dijital 3 boyutlu ağız içi tarama ve gelişmiş ortodonti teknolojileriyle tedavinizi kısa sürede sonuçlandırıyoruz!

Modern ve güncel ortodonti görüntüleme ve tedavi teknolojilerinden yararlanarak hastalarımız için en konforlu ve pratik yöntemleri kullanıyoruz. Yeni nesil braketler, şeffaf plaklar ve dijital muayene avantajlarıyla tedavinizden çok daha hızlı sonuç almanızı sağlıyoruz.

Mükemmel gülümsemenize hemen kavuşmak istiyorsanız Uzm. Dr. Ömer Polat’ın yenilikçi çözümleriyle tanışın…

Hızlandırılmış Ortodontik Tedavi

Ameliyatsız Üst Çene Genişletme

Herhangi bir cerrahi müdahaleye gerek kalmadan ortodontik apareylerle üst çene yapısını genişleterek ortodonti tedavilerini kolaylaştırıyoruz.

Ortodonti uygulamalarında başarılı sonuçlar için çene darlıklarını çocuk yaşta hareketli apareyler, ergenlik çağında sabit apareyler, erişkinlerde ise cerrahi destekli ya da cerrahi desteksiz güncel tekniklerle tedavi ediyoruz.

Diş teli tedavisi için üst çene genişliği yeterli olmayan hastalar için Uzm. Dr. Ömer Polat kliniğinde ameliyatsız seçeneler de var!

Ameliyatsız Üst Çene Genişletme
Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Dijital Ortodontik Tedavi

Geliştirilmiş ortodonti teknolojisiyle tedaviniz başlamadan yeni gülümsemenizi görebilecek, hassas ve kişiselleştirilmiş bir tedavi planına sahip olacaksınız!

3 boyutlu ağız içi tarama tekniğiyle dişlerinizin görüntüsünü alarak dijital ortamda diş hareketlerinizin tahminini yapıyor, izleyecekleri hedefleri belirliyor, tedavinin rotasını oluşturuyoruz. Tedavinizin tamamen size özel kurgulanacağı, ayrıcalıklı bir tedavi deneyimi yaşamaya ne dersiniz?

Ortodonti Uzmanı Ömer Polat ile uluslararası standartlarda, öngörülebilir ve güvenli bir tedavi deneyimi sizi bekliyor…

Dijital Ortodontik Tedavi

Ortodontik Bozukluklara Kalıcı Çözümler! Uzm. Dr. Ömer Polat ile Hayata Gülümseyin!

Şeffaf plak (invisalign), lingual ortodonti, metal diş teli, porselen diş teli tedavilerinde deneyimli, modern diş hekimliği teknolojilerini takip ederek kliniğine adapte eden, hasta memnuniyetini önceliği olarak gören Uzm. Dr. Ömer Polat ile hayal ettiğiniz gülümsemeye kavuşacaksınız! Eşsiz bir gülüş için doktorunuz hep yanınızda…

Randevu Al

Ortodonti uzmanı Ömer Polat’tan WhatsApp, online form ve telefon yoluyla randevu al.

Sorununu Öğren

En gelişmiş tanı yöntemleriyle ağız ve diş sağlığı sorununa uygun tedavi seçeneklerini öğren.

Tedavi Planını Oluştur

Tedavi planını Ortodonti Uzmanı Dr. Ömer Polat ile birlikte dilediğin gün ve saatte oluştur.

Tedavini Ol

Ortodonti tedavilerini modern yöntemler ve sana özel çözümlerle vakit kaybetmeden ol.

Kontrollerini Yaptır

Ortodonti tedavilerinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıracak düzenli diş hekimi kontrollerini unutma.

Sağlıklı Gülüşüne Kavuş

Hayal ettiğin sağlıklı gülüşe kısa sürede kavuş, özgüvenini yeniden kazan, aynalara mutlu bak.

Ortodonti Tedavileriyle Daha Mutlu Bir Sen! Uzm. Dr. Ömer Polat İle Tanış!

Invisalign, lingual, metal ve porselen ortodonti tedavileri ile estetik kaygılarınızdan kurtulun! Hem özgürce gülün, hem özgüveninizi geri kazanın hem de kendinizi daha çok sevin! Ortodonti Uzmanı Dr. Ömer Polat ile tanışın, diş teli tedavinizi hızlı ve sorunsuzca olun...

Randevunuzu Planlayın

Ortodontik ve estetik diş problemleriniz için randevunuzu asistanlarımızla planlayın.

Doktorunuza Danışın

Ortodonti tedavisi hakkında detaylı bilgi alın ve tedavi fiyatlarını diş hekiminize sorun.

Sağlıklı Yaşayın

Doğru teşhis ve tedavi ile estetik kaygılarınız son bulsun, özgürce gülümseyin.

Biliyor Musunuz?

Ortodonti tedavisinde kullanılan kalitesiz diş telleri ve ekipmanlar tedavi sürenizi uzatıyor, dişlerinizin sağlığını bozuyor!

Hasta Yorumları

Dişlerinin Görünümünden Mutsuz Musun?

Çapraşık dişler, düzensiz görüntü, çene sorunları artık sorun değil.

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Ortodonti tedavileri sayesinde hayalindeki sağlıklı dişlere kavuşabilirsin.

Özgürce Gülümse!

Artık gülüşünü saklama ve her an özgürce gülümsemenin keyfini çıkar.

Sıkça Sorulan Sorular

Ortodonti fiyatları; invisalign, lingual ortodonti, metal diş teli, porselen diş teli tedavilerinden hangisinin tercih edileceğine, kullanılan ekipmanlara, hastanın yaşına, farklı diş tedavilerine gerek olup olmadığına, tedavini süresi ve planına göre belirlenmektedir. Diş teli fiyatları ve ortodonti fiyatları ile ilgili bilgiyi diş doktorunuzun yapacağı teşhis ve tedavi planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için kliniğimize ulaşabilirsiniz.

Ortodonti Uzmanı Dr. Ömer Polat’tan randevu almak için iletişim bilgilerimizden yararlanabilirsiniz. Telefon, WhatsApp, mail gibi seçeneklerden dilediğinizi kullanarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Ortodonti Uzmanı Dr. Ömer Polat, başta Etiler olmak üzere; Beşiktaş, Bebek, Akatlar, Gayrettepe, Nisbetiye, Ortaköy, Ulus, Abbasağa, Arnavutköy, Kuruçeşme, Mecidiye, Dikilitaş semtleri ile İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermekte, hastalarının tedavi taleplerini karşılamaktadır. Ayrıca; Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya, Konya, Adana, İzmit, Bursa, Diyarbakır, Samsun, Aydın, Manisa, Yalova, Denizli illeri ile birlikte Türkiye’nin 81 ilinden ve İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, Yunanistan, Rusya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Suudi Arabistan, İran, Katar, Mısır, Irak, Tunus, Ürdün gibi ülkelerden gelen hastalarına en iyi çözümü bulmaları ve hayal ettikleri gülümsemelere kavuşmaları için hizmet vermektedir.

Ortodonti Uzmanı Ömer Polat çocuk ortodonti, genç ortodonti, yetişkin ortodonti tedavileri ile şeffaf plak (invisalign), lingual ortodonti, metal diş teli tedavisi, hızlandırılmış ortodontik tedavi, dijital ortodontik tedavi ve ameliyatsız çene genişletme gibi alanlarda hizmet vermektedir. Uzm. Dr. Ömer Polat’ın tedavi hizmetleri hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Diş Hekiminize Sorun

Uzm. Dr. Ömer Polat’ı Instagram’dan Takip Edin!

Uzm. Dr. Ömer Polat’ın tedavi ve hasta fotoğraflarını, öncesi – sonrası mutlu gülüşleri Instagram’da görün, diş hekiminiz hakkında yapılan yorumları okuyun! Tedavinizi planlayarak doktorunuzla vakit kaybetmeden tanışın…

Randevu Al
Randevu Al +90 (544) 663 77 58