Uzm. Dr. Ömer Polat İle Gülüşünü Özgürleştir!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Uzm. Dr. Ömer Polat

Ortodonti Uzmanı

Ortodonti, lamine, sabit ve hareketli ortodontik tedavi branşlarında hizmet veren Uzm. Dr. Ömer Polat, İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezundur. devamını oku

10

YILLIK DENEYİM

30

TV PROGRAMI

4500

MUTLU GÜLÜŞ

Ortodontik Bozukluklara Kalıcı Çözümler!

Ortodonti Uzmanı Dr. Ömer Polat – Gülüşünüz Parlasın!

İçten bir gülümseme için doğru adrestesiniz! Alanının ünlü isimlerinden Uzm. Dr. Ömer Polat, dişlerinizin çapraşıklıklarına kalıcı ve hızlı çözümler sunuyor. Yıllardır hayalini kurduğunuz gülümsemeye kavuşmanızı sağlıyor!

Kişiye Özel Uygulamalar

Ortodonti Uzmanı Dr. Ömer Polat ile tamamen size özel, ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılayan, memnuniyet odaklı çözümler.

Son Teknoloji Diş Tedavileri

Diş tedavilerinde uluslararası standartlar, modern ve gelişmiş yöntemlerle hızlı ve kalıcı sonuçlar, etkileyici ve sağlıklı dişler.

Uzmanlık ve İlgi

Tedavi öncesi ve sonrası bilgilendirici, ilgili ve güler yüzlü hasta yaklaşımı, her türlü sorun ve sorularınız için uzman desteği.

Biliyor Musunuz?

Ortodonti tedavisinde kullanılan kalitesiz diş telleri ve ekipmanlar tedavi sürenizi uzatıyor, dişlerinizin sağlığını bozuyor! Sağlığınız için uzman diş hekimlerini tercih edin!

Ortodontik Bozukluklara Kalıcı Çözümler! Uzm. Dr. Ömer Polat ile Hayata Gülümseyin!

Ortodonti, lamine, sabit ve hareketli ortodontik tedavi branşlarında deneyimli, modern diş hekimliği teknolojilerini takip ederek kliniğine adapte eden, hasta memnuniyetini önceliği olarak gören Uzm. Dr. Ömer Polat ile hayal ettiğiniz gülümsemeye kavuşacaksınız! Eşsiz bir gülüş için doktorunuz hep yanınızda…

Randevu Al

Ortodonti uzmanı Ömer Polat’tan WhatsApp, online form ve telefon yoluyla randevu al.

Sorununu Öğren

En gelişmiş tanı yöntemleriyle ağız ve diş sağlığı sorununa uygun tedavi seçeneklerini öğren.

Tedavi Planını Oluştur

Tedavi planını Ortodonti Uzmanı Dr. Ömer Polat ile birlikte dilediğin gün ve saatte oluştur.

Tedavini Ol

Ortodonti tedavilerini modern yöntemler ve sana özel çözümlerle vakit kaybetmeden ol.

Kontrollerini Yaptır

Ortodonti tedavilerinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıracak düzenli diş hekimi kontrollerini unutma.

Sağlıklı Gülüşüne Kavuş

Hayal ettiğin sağlıklı gülüşe kısa sürede kavuş, özgüvenini yeniden kazan, aynalara mutlu bak.

Uzm. Dr. Ömer Polat Uzmanlık Alanları – Hak Ettiğiniz Gülüşü Açığa Çıkarıyoruz!

Uzm. Dr. Ömer Polat, ortodonti, şeffaf plak, lingual ortodontik tedavi ve estetik diş hekimliği alanlarında kişiselleştirilmiş tedavilerle daha az seans ve daha fazla konfor şartlarında günlük yaşantınızı etkilemeden gülüşünüzü özelleştiriyor. Dişlerinizdeki değişimi görmek için ilk adımı doktorunuzla atın!

Şeffaf Plaklarla Gülüşünüzü Yeniden Yaratıyoruz!

En Güncel Ortodontik Tedavi Invisalign ile Dişlerinizdeki Değişimi Kısa Sürede Görün!

Randevu Al

Öncesi Sonrası – Onlar Başardı, Sıra Sizde!

Başarılı tedavilerle hayalini kurdukları gülümsemeyi ve özgüvenlerini yeniden kazanan hastalarımıza bir göz atın! Çocuk, genç ve yetişkin ortodonti tedavilerinde uzman diş hekimi Dt. Ömer Polat ile siz de hayatınızda büyük bir değişim yaratın!

İlham Al, Harekete Geç!

Görmezden Gelmeyin!

Çapraşık dişler, estetik olmayan bir gülüş sizi mutsuz mu ediyor?

Harekete Geçin!

Uzm. Dr. Ömer Polat ile ortodonti tedavinizi olun, dişlerinize iyi bakın.

Özgürce Gülümseyin!

Dişlerinizi saklamak zorunda kalmadan doyasıya gülmenin tadını çıkarın!

Değişime Uzm. Dr. Ömer Polat İle Başla, Sağlığını Yakala! Dilediğin Gibi Gülmenin Tadını Çıkar!

Ağız ve diş sağlığı sorunlarınızı en doğru şekilde tespit ederek gerekli tedavilerinizi hızlı, acısız ve güvenli bir biçimde gerçekleştiriyor, uygulamalarımızla fark yaratıyoruz.

Cliniqa Dental World olarak son teknolojiye uygun ve ihtiyacınıza yönelik planlanan tedavi yöntemlerimizle, sizleri arzu ettiğiniz gülümsemeye kalıcı ve sorunsuz şekilde kavuşturuyoruz.

Daha estetik ve sağlıklı dişler artık hayal değil! Siz de gülüşünüzle dikkat çekebilir, hayata daha mutlu ve huzurlu bakabilirsiniz!

11
Yıllık Deneyim
9
Uzmanlık Alanı
4500
Mutlu Gülümseme
10
Bilimsel Makale

Uzm. Dr. Ömer Polat İle İletişime Geç!

Uzm. Dr. Ömer Polat Kimdir?

Alanının başarılı isimlerinden olan Uzm. Dr. Ömer Polat, İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur.

Dr. Ömer Polat, 2010 yılında başarıyla tamamladığı lisans eğitiminin ardından Ortodonti Anabilim Dalı’nda doktora eğitimi almıştır. Ulusal ve uluslararası pek çok kongrede sunumlar gerçekleştiren Ömer Polat, tedavilerle kurucusu olduğu Cliniqa Dental World diş kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

Ağız ve diş sağlığınız için son teknoloji yöntemlerle en iyi tedavi hizmetini almak için ortodonti uzmanı Dr. Ömer Polat’la tanışın.

Videolar

Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi

Doktora eğitimi boyunca yurtiçi ve uluslararası birçok kongrede sözlü ve yazılı sunum yapan Uzm. Dr. Ömer Polat, 2014 yılında eğitimini tamamlayarak uzman unvanı almıştır.

Alanındaki gelişmeleri ve son teknoloji tedavileri yakından takip eden ve hastalarına uygulayan Dr. Ömer Polat ortodontik tedavi alanında farklı sertifikalara sahiptir. Aynı zamanda Türk Ortodonti Derneği, Türk Dişhekimleri Birliği ve European Orthodontic Society üyesidir.

Hastalarına en iyi tedavi hizmetlerini sunmak için Cliniqa Dental World'ü kurmuş, binlerce kişiye sağlıklı dişler kazandırmıştır.

Makaleler

Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Ortodonti Uzmanı Dr. Ömer Polat, çocuk ve yetişkin ortodonti alanında hastalarının şikayetlerine kalıcı ve hızlı çözümler üretmek için alanındaki gelişmeleri ve yenilikleri takip etmektedir.

Uzman olduğu ortodonti alanıyla birlikte estetik diş hekimliği, restoratif diş hekimliği ve genel diş hekimliği tedavileriyle de ağız sağlığından ve gülüşünden memnun olmayan hastalarına özgür ve sağlıklı bir gülümseme kazandırmayı amaçlamaktadır.

Siz de sağlığınıza kavuşmak ve mutlu bir yaşam sürdürmek istiyorsanız ortodonti uzmanı Dr. Ömer Polat ile iletişime geçin.

Uzmanlık Alanları

Mutlu Bir Gülümseme İçin İlk Adımı At!

Sıkça Sorulan Sorular

Ortodonti Uzmanı Dr. Ömer Polat, başta Etiler olmak üzere; Beşiktaş, Bebek, Akatlar, Gayrettepe, Nisbetiye, Ortaköy, Ulus, Abbasağa, Arnavutköy, Kuruçeşme, Mecidiye, Dikilitaş semtleri ile İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermekte, hastalarının tedavi taleplerini karşılamaktadır. Ayrıca; Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya, Konya, Adana, İzmit, Bursa, Diyarbakır, Samsun, Aydın, Manisa, Yalova, Denizli illeri ile birlikte Türkiye’nin 81 ilinden ve İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, Yunanistan, Rusya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Suudi Arabistan, İran, Katar, Mısır, Irak, Tunus, Ürdün gibi ülkelerden gelen hastalarına en iyi çözümü bulmaları ve hayal ettikleri gülümsemelere kavuşmaları için hizmet vermektedir.

Cliniqa Dental World Ortodonti Uzmanı Dr. Ömer Polat’tan randevu almak için iletişim bilgilerimizden yararlanabilirsiniz. Telefon, WhatsApp, mail gibi seçeneklerden dilediğinizi kullanarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Ortodonti Uzmanı Ömer Polat çocuk ortodonti, genç ortodonti, yetişkin ortodonti tedavileri ile şeffaf plak (invisalign), lingual ortodonti, metal diş teli tedavisi, hızlandırılmış ortodontik tedavi, dijital ortodontik tedavi ve ameliyatsız çene genişletme gibi alanlarda hizmet vermektedir. Uzm. Dr. Ömer Polat’ın tedavi hizmetleri hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Doktorunuza Sorun

Uzm. Dr. Ömer Polat Yorumları

Ortodonti Uzmanı Ömer Polat hakkında yapılan yorumları okuyarak diş hekiminizi daha yakından tanıyabilir, aklınıza takılan konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Randevu Al
Randevu Al +90 (544) 663 77 58