Uzm. Dr. Ömer Polat İle Gülüşünü Özgürleştir!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Estetik Diş Hekimliği

Bembeyaz Dişler, Mutlu Bir Gülümseme!

Gülümsemenizi beğenmiyorsanız, sağlıklı ve dikkat çekici dişlere sahip olmak istiyorsanız estetik diş hekimliği tedavileri tek ihtiyacınız!

Rengini kaybetmiş dişler, göze hoş gelmeyen bir görüntü, yüzünüze uygun olmayan bir gülümseme artık sorun değil! Uzm. Dr. Ömer Polat ile yüz hatlarınıza, yaşınıza, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza özel bir gülüş sizin olacak... Sosyal hayatınızı ve psikolojinizi etkileyen estetik kaygılardan uzaklaşacaksınız…

Güzel bir gülümseme tüm kapıları açar! Hayatı ve kendinizi daha çok sevmek için Ortodonti Uzmanı Dr. Ömer Polat ile tanışın!

Entelektüel bir gülümseme için gülüş tasarımından yararlanılarak diş beyazlatmadan dolguya, full porselen kaplamadan zirkonyuma kadar farklı tedaviler uygulanmaktadır.

Sararmış Dişler Özgüveninizi Zedelemesin!

Çapraşık Dişler Gülümsemenize Engel mi Oluyor?

Gülerken dişlerinizi mi kapatıyorsunuz? Sararmış, kırılmış ya da eksik dişleriniz sosyal ve mesleki hayatınızı etkiliyor mu? Estetik diş hekimliği tedavileriyle tanışın!

Dişlerinizdeki estetik sorunlar gülüşünüzün önünde engel oluyorsa ve hayata katılmaktan çekiniyorsanız küçük bir adım atarak büyük bir değişim yaşayabilirsiniz. Estetik diş tedavileriyle tamamen kişiselleştirilmiş uygulamalardan yararlanarak kısa sürede hayalinizdeki gülümsemeye kavuşabilirsiniz…

Unutmayın, gülüşünüz imajınızın imzasıdır! Estetik diş tedavileriyle her yaşta özgürce gülümsemenin tadını çıkarın!

Diş Hekiminizle Tanışın

İş ve Sosyal Hayatınızda Bir Adım Önde Olun!

Mükemmel bir gülümsemeyle okul yaşamınızdan mesleki ve sosyal hayatınıza kadar her alanda fark edilmek ve beğenilmek elinizde!

Göz önünde olduğunuz bir mesleğiniz varsa, insanlarla sürekli iletişim halinde olmanız gerekiyorsa, dış görünüşünüze özen gösteriyorsanız ya da dişlerinizin görüntüsü psikolojinizi etkilemeye başladıysa estetik diş hekimliği tedavilerinden yararlanarak inci gibi dişlerle imajınızı tamamlayabilir, dişlerinize sağlık ve estetik kazandırabilirsiniz.

Hayata ve aynalara küsmeyin… Ortodonti Uzmanı Dr. Ömer Polat ile size özel çözümlerle gülüşünüzü tazeleyin, hayatınıza sağlık katın!

Tedavi Fiyatlarını Sorun

Size Özel Tedavilerden Yararlanın!

Estetik, konforlu, hızlı ve pratik estetik diş tedavileri ile ilk muayeneden sonuç korumaya kadar dişlerinizin değişimini yakından göreceksiniz!

Hastalarına daima en iyi kalitede, en gelişmiş ve konforlu koşullarda estetik diş hekimliği hizmetleri sunmayı amaçlayan Uzm. Dr. Ömer Polat ile kişiselleştirilmiş yöntemler ve beklentilerinize özel çözümler bulacak, hayal ettiğiniz gülümsemeye kavuşacaksınız! Hayata daha mutlu ve özgüvenli bakacaksınız!

Uluslararası standartlarda, güvenilir ve ayrıcalıklı bir tedavi için doğru adrestesiniz! Hekiminizle vakit kaybetmeden tanışın…

Tedaviye Başlayın

Hak Ettiğiniz Gülümsemeyi Açığa Çıkarıyoruz!

Özgürce Gülme Sırası Sizde!

Bilgi Al

Ortodontik Bozukluklara Kalıcı Çözümler! Uzm. Dr. Ömer Polat ile Hayata Gülümseyin!

Şeffaf plak (invisalign), lingual ortodonti, metal diş teli, porselen diş teli tedavilerinde deneyimli, modern diş hekimliği teknolojilerini takip ederek kliniğine adapte eden, hasta memnuniyetini önceliği olarak gören Uzm. Dr. Ömer Polat ile hayal ettiğiniz gülümsemeye kavuşacaksınız! Eşsiz bir gülüş için doktorunuz hep yanınızda…

Randevu Al

Ortodonti uzmanı Ömer Polat’tan WhatsApp, online form ve telefon yoluyla randevu al.

Sorununu Öğren

En gelişmiş tanı yöntemleriyle ağız ve diş sağlığı sorununa uygun tedavi seçeneklerini öğren.

Tedavi Planını Oluştur

Tedavi planını Ortodonti Uzmanı Dr. Ömer Polat ile birlikte dilediğin gün ve saatte oluştur.

Tedavini Ol

Ortodonti tedavilerini modern yöntemler ve sana özel çözümlerle vakit kaybetmeden ol.

Kontrollerini Yaptır

Ortodonti tedavilerinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıracak düzenli diş hekimi kontrollerini unutma.

Sağlıklı Gülüşüne Kavuş

Hayal ettiğin sağlıklı gülüşe kısa sürede kavuş, özgüvenini yeniden kazan, aynalara mutlu bak.

Ortodonti Tedavileriyle Daha Mutlu Bir Sen! Uzm. Dr. Ömer Polat İle Tanış!

Invisalign, lingual, metal ve porselen ortodonti tedavileri ile estetik kaygılarınızdan kurtulun! Hem özgürce gülün, hem özgüveninizi geri kazanın hem de kendinizi daha çok sevin! Ortodonti Uzmanı Dr. Ömer Polat ile tanışın, diş teli tedavinizi hızlı ve sorunsuzca olun...

Randevunuzu Planlayın

Ortodontik ve estetik diş problemleriniz için randevunuzu asistanlarımızla planlayın.

Doktorunuza Danışın

Ortodonti tedavisi hakkında detaylı bilgi alın ve tedavi fiyatlarını diş hekiminize sorun.

Sağlıklı Yaşayın

Doğru teşhis ve tedavi ile estetik kaygılarınız son bulsun, özgürce gülümseyin.

Biliyor Musunuz?

Şeffaf plaklar diş yüzeylerine herhangi bir braket ya da diş teli takmayı gerektirmeden, görünmez aligner kullanılarak yapılmaktadır.

Hasta Yorumları

Dişlerinin Görünümünden Mutsuz Musun?

Çapraşık dişler, düzensiz görüntü, çene sorunları artık sorun değil.

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Ortodonti tedavileri sayesinde hayalindeki sağlıklı dişlere kavuşabilirsin.

Özgürce Gülümse!

Artık gülüşünü saklama ve her an özgürce gülümsemenin keyfini çıkar.

Sıkça Sorulan Sorular

Estetik diş hekimliği fiyatları; gülüş tasarımı, full porselen, zirkonyum kaplama, lamina kaplama, estetik dolgu, diş beyazlatma, diş kristali, tam seramik ya da bonding uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kullanılan ekipmanlara, hastanın yaşına, diğer diş tedavilerine ihtiyaç olup olmadığına, tedavinin süresi ve planına göre belirlenmektedir. Estetik diş hekimliği tedavi ücretleriyle ilgili bilgiyi diş doktorunuzun yapacağı teşhis ve tedavi planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için kliniğimize ulaşabilirsiniz.

Ortodonti Uzmanı Dr. Ömer Polat’tan randevu almak için iletişim bilgilerimizden yararlanabilirsiniz. Telefon, WhatsApp, mail gibi seçeneklerden dilediğinizi kullanarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Ortodonti Uzmanı Dr. Ömer Polat, başta Etiler olmak üzere; Beşiktaş, Bebek, Akatlar, Gayrettepe, Nisbetiye, Ortaköy, Ulus, Abbasağa, Arnavutköy, Kuruçeşme, Mecidiye, Dikilitaş semtleri ile İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermekte, hastalarının tedavi taleplerini karşılamaktadır. Ayrıca; Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya, Konya, Adana, İzmit, Bursa, Diyarbakır, Samsun, Aydın, Manisa, Yalova, Denizli illeri ile birlikte Türkiye’nin 81 ilinden ve İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, Yunanistan, Rusya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Suudi Arabistan, İran, Katar, Mısır, Irak, Tunus, Ürdün gibi ülkelerden gelen hastalarına en iyi çözümü bulmaları ve hayal ettikleri gülümsemelere kavuşmaları için hizmet vermektedir.

Ortodonti Uzmanı Ömer Polat çocuk ortodonti, genç ortodonti, yetişkin ortodonti tedavileri ile şeffaf plak (invisalign), lingual ortodonti, metal diş teli tedavisi, hızlandırılmış ortodontik tedavi, dijital ortodontik tedavi ve ameliyatsız çene genişletme gibi alanlarda hizmet vermektedir. Uzm. Dr. Ömer Polat’ın tedavi hizmetleri hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Diş Hekiminize Sorun

Uzm. Dr. Ömer Polat’ı Instagram’dan Takip Edin!

Uzm. Dr. Ömer Polat’ın tedavi ve hasta fotoğraflarını, öncesi – sonrası mutlu gülüşleri Instagram’da görün, diş hekiminiz hakkında yapılan yorumları okuyun! Tedavinizi planlayarak doktorunuzla vakit kaybetmeden tanışın…

Randevu Al
Randevu Al +90 (544) 663 77 58